Coworking Adgar Plaza One / Adgar Park West

Coworking Adgar Plaza One / Adgar Park West

Brain Embassy oferuje przestrzenie, w których możesz pracować w ruchu, odpoczywać, medytując lub jadąc na rowerze. Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia. Współpraca Adgar Poland z projektantami z biura mode:lina™ zaowocowała przestrzennym uzupełnieniem marki Brain Embassy o motyw przechodzących przez całe wnętrze synaps.

Info

  • Projekt Coworking Adgar Plaza One / Adgar Park West
  • Inwestor Adgar Poland
  • Design Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Anna Kazecka
  • Zdjęcia Patryk Lewiński
  • Realizacja Grudzień 2017
  • Lokalizacja Warszawa
  • Współpraca Archicon
  • Informacja Prasowa Pobierz materiały prasowe

Ludzki mózg składa się z ponad 100 miliardów neuronów, dzięki którym myślimy, działamy i odkrywamy. Jeszcze więcej jest synaps, przez które “przeskakują” informacje w naszym mózgu! Czerpiąc z tych faktów oraz z identyfikacji wizualnej, projektanci z mode:lina™ stworzyli przestrzeń całkowicie podporządkowaną ludzkiemu umysłowi.

W nowej lokalizacji warszawskiego co-creatingu Brain Embassy każdy odnajdzie przestrzeń skrojoną pod potrzeby swojej firmy i swojego własnego charakteru. Możesz pracować w zaciszu sali bibliotecznej, dzielić się inspiracjami i pomysłami w dużej przestrzeni open-space wypełnionej mapami myśli, czy spotkać się ze swoim klientem na miejskim placu pełnym drzew. Wszystko zależy tylko od tego jak daleko sięga Twoja własna wyobraźnia!

Kiedy co-working to za mało, warto iść o krok dalej. Nie tylko współdzielić i poznawać, ale również wzajemnie się inspirować. Dlatego Brain Embassy to nie tylko miejsce pracy, ale także środowisko tworzące zgraną społeczność. Adgar Poland, stojący za wdrożeniem na polskim rynku konceptu Brain Embassy oddał zarówno wyjątkowe wnętrze, jak i unikalny model biznesowy pozwalający firmom zachować swój własny styl pracy w najwyższej jakości kreatywnym środowisku zaprojektowanym przez pracownię mode:lina™. Przestrzeń Brain Embassy wyznaczyła nowy kierunek, którego celem jest już nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrze biura ale przede wszystkim zaangażowana społeczność, która w nim pracuje oraz je współtworzy.

Odwiedzających Brain Embassy na warszawskim Mokotowie już od wejścia prowadzą przez całe wnętrze przestrzenne formy inspirowane neuronami i synapsami. Tak jak w naszym mózgu przeskakują przez nie impulsy, tak przez kolejne strefy Brain Embassy przeskakują stalowe konstrukcje synaps spinając ze sobą kreatywne przestrzenie tego co-creatingu.

Zobacz również

Would you like us to take care of your project?

Let us know.

Contact

Address

ul. Zwierzyniecka 28D/2
60-814 Poznan, Poland