Biuro Totalmoney.pl

Biuro Totalmoney.pl

The Power od Colors! Totalmoney.pl to zespół ambitnych analityków finansowych, którzy odpowiadają za pierwszą kompleksową porównywarkę produktów bankowych w Polsce. Decydując się na współpracę z biurem mode:lina™, chcieli stworzyć we Wrocławiu nowoczesne biuro, w którym energia marki i pracowników zagra pierwsze skrzypce.

Info

  • Projekt Biuro Totalmoney.pl
  • Inwestor Totalmoney.pl
  • Design Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Anna Kazecka, Joanna Lenart
  • Zdjęcia Patryk Lewiński
  • Realizacja Maj 2020
  • Lokalizacja Wrocław
  • Współpraca Platforma Mebli, Studio Bardzo, Event Flowers, Aco Design, Tapipol
  • Informacja Prasowa Pobierz materiały prasowe

Zależało nam na współpracy z doświadczonymi w projektowaniu podobnych przestrzeni architektami i… tak poznaliśmy zespół mode:lina™. Urzekły nas ich niestandardowe rozwiązania, ciekawe patenty, ogólne podejście do projektowania oraz ich biegłość w zdalnej pracy nad projektem! – Edyta Kulej-Dziergowska, Totalmoney.pl

Wrocławskie biuro to nietypowy open-space, który przyjął nową formułę. Pracownicy potrzebowali prywatnych przestrzeni dla poszczególnych działów, jednak równie ważne było dla nich swoboda komunikacji między nimi.

Proste zabiegi funkcjonalne, elementy kolorowej metaloplastyki oraz graficznie wyraziste oznaczenia pomieszczeń stworzyły bardzo czytelny i intuicyjny podział biura. Całe „zaplecze” zostało zlokalizowane w centralnym kubiku, przez który prowadzą gości i pracowników geometryczne kolorowe grafiki przeplatane dobrze widocznymi  budkami telefonicznymi.

Pozostałe salki przyjęły motywy: dużego sejfu bankowego, charakterystycznych punktów na mapie Wrocławia (siedziba firmy) oraz pojawiły się w nich przestrzenne postacie Monsterek, które stanowią element brandingu marki. Dzięki tym zabiegom pomieszczenia wspólne takie jak np. playroom  zyskały graficzny, niemal plakatowy styl.

Chcesz powierzyć nam
swój projekt?

Napisz do nas

Kontakt

Nasz adres

ul. Zwierzyniecka 28D/2
60-814 Poznań