Salon INEA

Salon INEA

INEA, czyli „Dobrzy ludzie od internetu” kontynuują zmiany, których celem jest wyniesienie obsługi klienta na nowy, wyższy poziom. Naturalnym krokiem dla wielkopolskiego lidera usług telekomunikacyjnych stało się tym samym odświeżenie aranżacji wnętrz swoich salonów. Do współpracy zaproszono projektantów z mode:lina™, którzy przygotowali dla INEA zupełnie nową odsłonę przestrzeni jednego z poznańskich salonów, a wraz z nią zestaw standardów dla wszystkich nowych placówek.

Info

  • Projekt Salon INEA
  • Design Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin
  • Zdjęcia Patryk Lewiński
  • Realizacja Wrzesień 2018
  • Lokalizacja ul. Polna 68-72a, Poznań
  • Powierzchnia 100 m2
  • Strategia komunikacji Minima Advertising People
  • Informacja prasowa Pobierz materiały prasowe

Zerwanie z dotychczasowymi schematami punktów obsługi klienta

W sierpniu 2017 roku INEA przeszła kompleksowy rebranding, nad którego stworzeniem i wdrożeniem czuwała agencja Minima Advertising People. Tworząc nowy wizerunek, postawili oni na pracowników firmy, którzy codziennie dbają o to, żeby wszyscy klienci mieli dostęp do jak najlepszych usług. Przygotowana strategia pokazuje zaangażowanie i troskę „dobrych ludzi od internetu” o każdego klienta oraz to, że INEA to przede wszystkim młodzi, pełni pasji i optymizmu ludzie.

Nowy salon INEA w Poznaniu zaskakuje już od wejścia. Wnętrze zdecydowanie zrywa z dotychczasowymi schematami punktów obsługi klienta i łączy w sobie stylistykę miejskiej kawiarni oraz baru. Obecnie to mniej formalna i bardziej swobodna przestrzeń dla gości, która niczym nie przypomina typowych, „pudełkowych” punktów obsługi klienta. Głównym celem było stworzenie przyjaznej atmosfery, miejsca, które kojarzy się komfortem, wygodą, zapachem dobrej kawy.

Centralnym punktem salonu jest duża lada, która swoją stylistyką przypomina bar. Zniknęły zamknięte stanowiska, które zamieniły się w kawiarniane stoliki, wygodne fotele w showroomie, czy obszerną miękką sofę zwieńczoną neonem INEA.

Wiodącą rolę w projekcie odegrało połączenie materiałów dotychczas rzadko wykorzystywanych w typowych salonach obsługi klienta. Wnętrze pełne drewna, luster i wiszących lamp w zderzeniu z betonowymi ścianami oraz odkrytymi instalacjami nadało salonowi rozpoznawalny charakter i stworzyło jego klimat.

Chcesz powierzyć nam
swój projekt?

Napisz do nas

Kontakt

Nasz adres

ul. Zwierzyniecka 28D/2
60-814 Poznań